Järjestötalossa toimivat yhdistykset

Savonlinnan Seudun Kolomonen ry

 

Toiminnanjohtaja Sirpa Kolistaja 0500-691 574, sirpa.kolistaja(at)kolomonen.fi opintovapaalla 31.5.2022 asti

vt. Toiminnanjohtaja 31.5.20221 asti Virpi Leskinen 044-700 4571, virpi.leskinen(at)kolomonen.fi

Toimistosihteeri Kirsi Kokkonen 044-571 5920, toimisto(at)kolomonen.fi

YhdistyskoordinaattoriSari Kautonen 044-218 4251, kolomonen(at)kolomonen.fi

Yhdistyskoordinaattori Jonhanna Kärkkäinen 044-571 5931, johanna.karkkainen(at)kolomonen.fi

Hankekoordinaattori OLKA-toiminnot, Mirja Turkka, 044-741 9820, mirja.turkka(at)kolomonen.fi

Projektipäällikkö Välistä Väylille -hanke, Sari Nyrhinen, 044-759 3560, sari.nyrhinen(at)kolomonen.fi

Projektityöntekijä Välistä Väylille -hanke, Tiia Pulkkinen, 044-493 1953, tiia.pulkkinen(at)kolomonen.fi

Projektityöntekijä Välistä Väylille -hanke, Salla Mononen, 044-438 6885, salla.mononen(at)kolomonen.fi

Edustus STPS Savonlinnan palloseura

edustus.stps(at)verkkosaari.net

Itä-Savon Luonnonsuojeluyhdistys ry

Puheenjohtaja Timo Luostarinen, 050-567 0500
timo.luostarinen@gmail.com

Savonlinnan Kylät ry

hanketyöntekijä Meeri Larinen, 044-741 3363, lahde.vaikuttaa(at)gmail.com

Savonlinnan seudun Diabetes ry

Puh 044-053 3165, diabetes_sln(at)hotmail.com

Savonlinnan seudun Reumayhdistys ry

Puh 044-521 9002, savonlinna.reuma@spyder.fi

Savonlinnan seudun Romaniyhdistys ry

Puheenjohtaja Ossi Blomerus, 050-5899246
ossiblomerus(at)netti.fi

Suomen Luonnonsuojeluliitto
Etelä-Savo ry

Toiminnanjohtaja Heikki Härkönen, 050-567 0500,
etela-savo(at)sll.fi